سه شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۵۲ : ۱۸

برگشت وجه و انصراف از خرید:

با توجه به اینکه محصولات موجود در فروشگاه به صورت پین کد و ارسال شارژ از طرف اپراتور می باشد لذا بعد از دریافت محصول و یا سرویس به هیچ عنوان امکان برگشت وجه و انصراف از خرید وجود ندارد.


مدت زمان اعتبار قیمت محصولات:

قیمت کلیه محصولات به روز بوده و شما در هنگام خرید می توانید قیمت هر محصول را مشاهده نمایید.


برگرداندن وجه در صورت عدم خرید موفق:

چنانچه شما مشتری عزیز در هنگام خرید محصول به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی شما پین کد به شما تحویل داده نشد و بعد از گذشت مدت زمان 72 ساعت وجه به حساب بانکی شما برگشت داده نشد می توانید از طریق پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح نموده تا به آن رسیدگی شود.


ردیابی محصول و سرویس:

بعد از پرداخت وجه، برای ردیابی سفارشات خود می توانید درصورت خرید پین شارژ شماره سریال آن را و یا در صورت استفاده از سرویس های دیگر شماره پیگیری خریدتون رو در اختیار بخش پشتیبانی قرار داده و کلیه روند ردیابی را از طریق پشتیبانی سایت پیگیری نمایید.


این روند برای وقتی است که به هر نحو شما سفارشتون رو به هردلیلی تحویل نگرفته باشید و در روند دریافت آن با مشکل خاصی روبرو شده باشید.


لزوم احراز هویت در خریدهای با مبالغ بالا:

برای خریدهای با مبالغ بالا (برای پین شارژ بالای 20 هزار تومان و برای سایر سرویس ها بالای 100 هزار تومان) خارج حساب کاربری قبل از تحویل محصول و یا سرویس حتما باید روند احراز هویت سایت رو طی نمایید تا بتونیم محصول و یا سرویس رو به شما ارائه بدهیم.


برای این امر باید شماره همراه و تلفن ثابتتون طبق روش اعلامی توسط پشتیبان در سیستم ثبت نمایید که این روند کمتر از 5 دقیقه به طول خواهد انجامید. بعد از آن محصول و یا سرویس ارائه خواهد شد.


پشتیبانی سایت هر لحظه در کنار شما و پاسخگوی سوالات و مشکلات شما و همچنین پذیرای نظرات و پیشنهادات شما می باشد.

واحد پشتیبانی


بازگشت